İNOVATİF DIŞ MEKAN ÇÖZÜMLERİ

KURUMSAL

Tanıtım Filmi

Tanıtım filmimizi izleyerek hakkımızda daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Tüm videolarımız için      kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Ara: +90 258 265 1453

Hemen Teklif Al

Firma Profili

1453 Fetih İnovatif Dış Mekan Çözümleri üretim ve satış alanlarında sizlere hizmet vermektedir. Firmamız profesyonel yönetim kadrosu, tecrübeli pazarlama ekibi ve sahadaki keşif - ölçü alma ekipleriyle sizlere kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır.

1453 Fetih İnovatif Dış Mekan Çözümlerii kalite, sağlamlık, güvenirlilik, yenilik ve estetiğin buluştuğu noktadır. Müşterilerimizin gözünde saygın bir yer elde etmemizdeki en büyük sebep kesintisiz müşteri memnuniyeti, müşteri odaklı çalışmak ve Gölgeleri Bizimle Fethedin sloganı ile yola çıkarak kendimizi sürekli geliştirmemizdir.

Biz 1453 Fetih İnovatif Dış Mekan Çözümleri olarak siz müşterilerimize kaliteyi, konforu ve estetiği sunmaktan gurur duymaktayız.

Hemen Ara: +90 258 265 1453

Hemen Teklif Al


Faaliyet Alanlarımız

Yılların birikimiyle, hizmetlerini büyük bir incelik ve titizlikle sürdüren müessesemiz, Pergola(Bioklimatik Rolling Roof) Sistemleri, Tente Sistemleri, Cam Sistemleri, Perde Sistemleri ve Sineklik Sistemleri üretiminde Türkiye'nin tartışmasız en doğru ve en güvenilir adresi olduğunu çoktan hak etmiş durumdadır.Yenilikte öncü vizyonu, kalitede sözcü misyonuyla 1453 Fetih İnovatif Dış Mekan Çözümleri çok özel bir yere sahiptir. Bu "özel"lik onun hizmette kusur, başarıda sınır, kalitede rakip tanımayan idealizminden kaynaklanmaktadır.

Alabildiğine geniş ve seçkin bir müşteri profiline hitap eden 1453 Fetih İnovatif Dış Mekan Çözümleri, dükkânları, marketleri, büyük alışveriş merkezlerini, lüks iş yerlerini, villaları, yazlık ve kışlık malikâneleri, çeşitli eğlence ve dinlence merkezlerini; zarif tasarımı, eşsiz güzelliği ve üstün kalitesiyle serin serin gölgeleyerek kalite standartlarını çok yüksek seviyelere çıkarmıştır.

1453 Fetih İnovatif Dış Mekan Çözümleri, ev ve iş yerlerini, cafe, restaurant ve terasları çeşit çeşit, renk renk, desen desen kumaşlardan imâl edilmiş Pergola(Bioklimatik Rolling Roof) Sistemleri, Tente Sistemleri, Cam Sistemleri, Perde Sistemleri ve Sineklik Sistemleri ile sadece bir mevsim değil, tam dört mevsim yaşanabilir, huzurlu, rahat ve ferah mekânlar hâline dönüştürmektedir.

Kurumumuz gücünü, hizmet aşkını ve yüksek motivasyonunu, sadece müşterilerinin takdir, talep, ilgi ve beğenilerinden almaktadır.

Hemen Ara: +90 258 265 1453

Hemen Teklif Al


Hedeflerimiz

VİZYONUMUZ : İnovatif Dış Mekan Çözümleri alanında gerek ürün kalitesi gerekse hizmet anlayışında örnek ve önder bir kuruluş olarak sektörde yer almak ve 1453 Fetih İnovatif Dış Mekan Çözümleri markasını tüm Türkiye geneline yaymak.

MİSYONUMUZ : Ülkemiz, şehrimiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer oluşturan bir kurum olmak.

Hemen Ara: +90 258 265 1453

Hemen Teklif Al