1453 FETİH BRANDA TENTE SİSTEMLERİ Saraylar Mah. Örnek Cad. No: 28/A'daki 3 katlı binasında üretim ve satış alanlarında sizlere hizmet vermektedir. Firmamız profesyonel yönetim kadrosu, tecrübeli pazarlama ekibi ve sahadaki keşif - ölçü alma ekipleriyle sizlere kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır.

1453 FETİH BRANDA TENTE SİSTEMLERİ kalite, sağlamlık, güvenirlilik, yenilik ve estetiğin buluştuğu noktadır. Müşterilerimizin gözünde saygın bir yer elde etmemizdeki en büyük sebep kesintisiz müşteri memnuniyeti, müşteri odaklı çalışmak ve gölgeleri bizimle fethedin sloganı ile yola çıkarak kendimizi sürekli geliştirmemizdir.

Biz 1453 FETİH BRANDA TENTE SİSTEMLERİ olarak siz müşterilerimize kaliteyi, konforu ve estetiği sunmaktan gurur duymaktayız.

Yılların birikimiyle, hizmetlerini büyük bir incelik ve titizlikle sürdüren müessesemiz, tente ve branda üreticiliğinde Türkiye’nin tartışmasız en doğru ve en güvenilir adresi olduğunu çoktan hak etmiş durumdadır.Yenilikte öncü vizyonu, kalitede sözcü misyonuyla 1453 FETİH BRANDA TENTE SİSTEMLERİ Denizlide çok özel bir yere sahiptir. Bu “özel”lik onun hizmette kusur, başarıda sınır, kalitede rakip tanımayan idealizminden kaynaklanmaktadır.

Alabildiğine geniş ve seçkin bir müşteri profiline hitap eden 1453 FETİH BRANDA TENTE SİSTEMLERİ, Denizlideki dükkânları, marketleri, büyük alışveriş merkezlerini, lüks iş yerlerini, villaları, yazlık ve kışlık malikâneleri, çeşitli eğlence ve dinlence merkezlerini; zarif tasarımı, eşsiz güzelliği ve üstün kalitesiyle serin serin gölgeleyerek kalite standartlarını çok yüksek seviyelere çıkarmıştır.

1453 FETİH BRANDA VE TENTE SİSTEMLERİ, ev ve iş yerlerini, cafe, restaurant ve terasları çeşit çeşit, renk renk, desen desen kumaşlardan imâl edilmiş tente ve brandalarla; sadece bir mevsim değil, tam dört mevsim yaşanabilir, huzurlu, rahat ve ferah mekânlar hâline dönüştürmektedir.

Kurumumuz gücünü, hizmet aşkını ve yüksek motivasyonunu, sadece müşterilerinin takdir, talep, ilgi ve beğenilerinden almaktadır. GÖLGELERİ BİZİMLE FETHEDİN®

VİZYONUMUZ : Tente sektöründe gerek ürün kalitesi gerekse hizmet anlayışında örnek ve önder bir kuruluş olarak sektörde yer almak ve 1453 FETİH BRANDA TENTE SİSTEMLERİ markasını tüm Türkiye geneline yaymak.

MİSYONUMUZ : Ülkemiz, şehrimiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer oluşturan bir kurum olmak.